Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 880 Y CERAMICS Plus


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 880 Y CERAMICS Plus

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 880 Y CERAMICS Plus виготовлена на дуже жорсткій основі з поліестру. Призначена передусім для шліфування високолегованих сплавів, благородної та звичайної сталі. Допустиме також використання для шліфування алюмінію та кольорових металів.

Шліфувальний матеріал VSM XK 880 Y CERAMICS Plus має напіввідкритий тип насипу керамічного зерна, та застосовується з середньою силою притиску. Підходить як для сухого, так і для мокрого шліфування.

Завдяки постійному відновленню гострих граней зерна керамічного електрокорунду та напіввідкритій насипці, забезпечується підвищена швидкість зйому матеріалу. Додатковий активний шар в складі матеріалу забезпечує холодне шліфування та збільшує строк служби. Характеризується підвищеною зносостійкістю абразивного зерна. Напіввідкритий тип насипки абразивного зерна значно підвищує рівень агресивності шліфування.

Мікрокристалічне керамічне зерно VSM CERAMICS Plus спеціально розроблене для застосування з підвищеним контактним тиском, та забезпечує тонший скол керамічного зерна по мірі зносу у порівнянні з стандартним VSM CERAMICS. Таким чином VSM XK 880 Y якнайкраще підходить для застосування на автоматичних шліфувальних лініях. Для використання з низькою силою притискання краще підійде шліфувальна стрічка VSM XK870X.

Основне призначення: високолеговані сталі, благородна сталь, звичайна сталь, алюміній, кольорові метали
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, активний шар VSM TOP SIZE
Вид насипки – напіввідкритий
Зерно – керамічний електрокорунд VSM CERAMICS Plus
Основа – Поліестер

Шліфувальний матеріал VSM XK 880 Y CERAMICS Plus виготовляються з розмірами абразивного зерна р20, р24, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 880 Y CERAMICS Plus може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки VSM XK 880 Y CERAMICS Plus з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM XK 880 Y довільних конфігурацій, а також конуси та циліндри.