Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 888 Z CERAMICS


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 888 Z CERAMICSБезкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 888 Z CERAMICS виготовлена на надзвичайно міцній основі з поліефірної тканини. Абразивне зерно керамічного электрокорунду VSM CERAMICS з закритою насипкою. Призначена передусім для грубої обробки дуже твердих матеріалів, високолегованих сплавів, благородної та звичайної сталі. Допустиме також використання для шліфування алюмінію та сплавів інших металів. Надзвичайно міцна та жорстка основа витримує великі навантаження, та дозволяє працювати з високою силою притиску в контактній зоні, наприклад для зняття фаски.

Підходить для сухого і мокрого шліфування. Завдяки самовідновленню гострого й зерна керамічного електрокорунду забезпечується підвищена агресивність шліфування. Додатковий спеціальний шар VSM TOP SIZE забезпечує холодне шліфування та збільшує строк служби.

Застосовується з силою притиску від середньої до високої. Для використання з контактним тиском від низького до середнього, а також у випадках коли вимоги до міцності основи не настільки екстремальні, як правило економічно доцільніше скористатися шліфувальною стрічкою VSM XK870X. Для автоматичних шліфувальних ліній з високим контактним тиском доступний ще також шліфувальний матеріал VSM XK 885 Y з мікрокристалічним керамічним зерно VSM CERAMICS Plus, яке має додатково підвищену стійкість до зносу. 

Основне призначення: високолеговані сталі, благородна сталь, звичайна сталь, алюміній, кольорові метали
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, активний шар VSM TOP SIZE
Вид насипки – закритий
Зерно – керамічний електрокорунд VSM CERAMICS
Основа – Поліестер

Шліфувальний матеріал VSM XK 888 Z CERAMICS виготовляють з розмірами абразивного зерна р24 та р36.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 888 Z CERAMICS може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки VSM XK 888 Z CERAMICS з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM XK 888 Z CERAMICS довільних конфігурацій, а також конуси та циліндри.