Безкінечна шліфувальна стрічка VSM ZK 713 X


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM ZK 713 XБезкінечна шліфувальна стрічка VSM ZK 713 X з відкритою насипкою абразивного зерна цирконієвого електрокорунду, яке є значно стійкішим ніж звичайний електрокорунд та має ефект самозаточування по мірі стирання. Висока продуктивність шліфування при обробці благородної сталі та великий робочий ресурс.

Комбінація відкритого типу насипки з цирконієвим зерном забезпечує дуже високу швидкість зйому матеріалу. Призначена для застосування з контактним тиском від низького до середнього.

Доступні також шліфувальні стрічки з цирконієвим зерном з насипкою закритого типу, яка підвищує ресурс шліфстрічки, наприклад шліфстрічки Klingspor CS 411 Y ACT.

Основою служить міцна на розрив тканина класу Х (поліестер в стрічках з розміром зерна р24-р150 та бавовняна в стрічках р180-р320).

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, крім того може використовуватися для пластмас, дерева та кольорових металів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональні добавки
Матеріал абразивного зерна – цирконієвий електрокорунд / електрокорунд
Тип насипки – відкритий
Основа:X-Поліестер (р24–р150), X-Бавовна(р180–р320)

Шліфувальним матеріал VSM ZK 713 X виготовляється з розмірами абразивного зерна: р24, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р320.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM ZK 713 X може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки VSM ZK 713 X з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо листи або рулони з шліфувального матеріалу VSM ZK 713 X  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.