Безкінечна шліфувальна стрічка ЗАК 14А Corund


Безкінечна шліфувальна стрічка ЗАК 14А CorundБезкінечна шліфувальна стрічка ЗАК 14А Corund – це універсальна безкінечна шліфувальна стрічка для металообробки на міцній бавовняній тканині. Призначена для використання з різноманітним електроінструментом, водостійка. Шліфувальні стрічки ЗАК 14А Corund можуть використовуватись для обробки металів, плоского шліфування твердих порід деревини, шкіри, тощо.

Виробник: Запорізький Абразивний Комбінат

Основне призначення: універсальна шліфувальна стрічка для обробки дерева та металів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд нормальний 14А (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина бавовняна, водостійка

Безкінечна шліфувальна стрічка ЗАК 14А Corund виготовляється з розмірами абразивного зерна від р24 до  р600. Для виготовлення шліфувальної шкурки використано абразивне зерно електрокорунд нормальний 14А.

Використовується для калібрування, грубого і тонкого шліфування на ручних шліфувальних машинах, а також на вузьких і широких стаціонарних верстатах різних розмірів. Шліфувальний матеріал ЗАК 14А Corund може використовуватися і для ручного шліфування, тому також поставляється у вигляді рулонів різних розмірів.

Ми постачаємо шліфувальні стрічки ЗАК 14А Corund будь-яких необхідних розмірів – як для ручного електроінструменту так і для великих станків. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки ЗАК 14А Corund з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами та іншими параметрами згідно Ваших потреб.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів ми виготовляємо також рулони, смуги, конуси та шліфувальні листи з матеріалу ЗАК 14А Corund будь-яких необхідних розмірів.