Шліфувальні стрічки скотч-брайт


Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки з нетканого абразивного волокна від провідних світових виробників.

  • coarse — грубе зерно, відповідає р100-р120
  • medium — середнє зерно, відповідає р150-р240
  • fine — делікатне зерно, відповідає р240-р280
  • very fine — дуже делікатне зерно, відповідає р280-р320
  • ultra fine — надзвичайно делікатне зерно, відповідає р500-р800

Крім звичайних безкінечних шліфувальних стрічок скотч-брайт з зерном електрокорунду та карбіду кремнію, ми також постачаємо стрічки з нетканого волокна з керамічним зерном.

Шліфувальні стрічки скотч-брайт виготовляються на основі спеціального волоконного абразивного матеріалу, який нагадує по структурі войлок з абразивними зернами всередині.

Шліфувальні стрічки скотч-брайтШліфувальні стрічки скотч-брайт дуже добре підходять для зачистки, нанесення шороховатої структури та підготовки до покраски, видалення задирок, потускнінь нержавіючої сталі та матування. Висока еластичність дозволяє зручно працювати з нерівними поверхнями. Тривимірна структура дозволяє матеріалу не забиватися продуктами обробки. Шліфувальні стрічки скотч-брайт широко використовуються в автомобільних малярних роботах, при обробці нержавіючої сталі та багатьох інших видах шліфування. 

Назва “скотч-брайт” це торгова марка компанії 3М, яка однією з перших почала продавати абразивні вироби з цього матеріалу на території України. Насправді шліфувальні стрічки скотч-брайт випускають багато виробників абразивних матеріалів. До прикладу фінський виробник Mirka називає його Mirlon. Під своїми назвами його виготовляють також німецький виробник Klingspor, французький Norton та величезна кількість інших.

Волоконний абразивний матеріал різних виробників, звичайно, відрізняється між собою по якості, гнучкості, міцності на розрив та видах абразивного зерна.

Густота насипки зерен в абразивному зерні та їх фракція визначає абразивність матеріалу. Як правило кожен виробник має свою лінійку подібних абразивних матеріалів, абразивна здатність яких кодується кольором – від грубої обробки до фінішного полірування.