Шліфувальна стрічка скотч-брайт Klingspor

Німецький концерн Klingspor вже понад 120 років займається виробництвом найрізноманітніших видів абразивів. Шліфувальна стрічка скотч-брайт Klingspor виготовляється з особливого волоконного абразивного матеріалу. Являє собою тривимірний абразивний матеріал з структурою схожою на войлок з абразивними зернами електрокорунду або карбіду кремнію всередині. Ідеально підходить, для видалення потускнінь, матування або надання поверхні шорохуватості. Також часто використовується для вирівнювання або щоб видалити невеликі задирки. Мало забивається та довго служить.

Шліфувальна стрічка скотч-брайт Klingspor

Шліфувальна стрічка скотч-брайт Klingspor виготовляється з розмірами абразивного зерна:

  • coarse — грубе, відповідає р100-р120
  • medium — середнє, відповідає р150-р240
  • fine — делікатна, відповідає р240-р280
  • very fine — дуже делікатна, відповідає р280-р320
  • ultra fine — надзвичайно делікатне, відповідає р500-р800

Безкінечна шліфувальна стрічка скотч-брайт Klingspor на основі нетканинного матеріалу постачається як в стандартних, так і в будь-яких інших розмірах індивідуально виготовлена для будь-якого дрібного ручного електроінструменту або великих станків. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальну стрічку скотч-брайт Klingspor з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами та параметрами.

Власне сама назва «Scotch-Brite» (скотч-брайт) це торгова марка компанії ЗМ, яка однією з перших почала продавати абразивні вироби з цього матеріалу на території України, через що у нас назва закріпилася за цілим класом абразивних виробів. Насправді, схожі шліфувальні стрічки з нетканинного волокна з абразивом випускають багато виробників абразивних матеріалів. До прикладу фінський виробник Mirka називає його Mirlon. Під своїми назвами його виготовляє також французький виробник Norton та  німецький виробник Klingspor.

  • Немає категорій