Безкінечна шліфувальна стрічка Norton BearTex Rapid Prep


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton BearTex Rapid PrepБезкінечна шліфувальна стрічка Norton BearTex Rapid Prep виготовлена на основі  спеціального нетканого абразивного волокна (скотч-брайта) та призначена для шліфування металів – особливо нержавіючої сталі та кольорових металів. Спеціальний виріб для облагороджування поверхні на ручних шліфувальних станках. Ідеально підходить, щоб видалити потускніння, матувати чи надати поверхні шорохуватості, також може використовуватися для вирівнювання чи видалення невеликих задирок. Мало забивається та довго служить. Нетканий абразивний матеріал додатково посилений міцною поліефірною  тканиною, що робить стрічки дуже міцними та запобігає розтягуванню.

Шліфстрічки Norton BearTex Rapid Prep дозволяють мінімізувати термічне навантаження при роботі з алюмінієм та іншими м’якими металами і шліфувати безмасляні покриття, навіть на сплавах з високим вмістом нікелю.

Основне призначення: благородна сталь, алюміній, кольорові метали
Шліфувальні стрічки з нетканого абразивного волокна також можуть використовуватися як універсальні стрічки для металу.
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію), керамічний електрокорунд

Безкінечні шліфувальні стрічки з нетканого абразивного волокна виготовляються з розмірами абразивного зерна:

  • coarse – грубе, відповідає р100-р120
  • medium – середнє, відповідає р150-р240
  • medium ceramic – середнє, відповідає р150-р240
  • fine – дуже делікатне, відповідає р240-р280
  • very fine – дуже делікатне, відповідає р320-р400
  • ultra fine – надзвичайно делікатне, відповідає р500-р800

На відміну від шліфувальних стрічок з нанесеним шаром абразивного зерна, шліфстрічки з нетканого абразивного матеріалу мають абразивне зерно по всій товщині шліфматеріалу, що зумовлює їх високий робочий ресурс.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton BearTex Rapid Prep на основі нетканого абразивного матеріалу постачається з будь-якими необхідними розмірами – як стандартними, так і індивідуально виготовленими для будь-якого дрібного ручного електроінструменту або для великих станківВ найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфстрічки з нетканого абразивного волокна з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами та іншими параметрами.