Швидкозмінні круги скотч-брайт Klingspor QRC 400


Швидкозмінні круги скотч-брайт Klingspor QRC 400Швидкозмінні круги скотч-брайт Klingspor QRC 400 з нетканого волоконного абразивного матеріалу використовуються для обробки металів та фарбованих поверхонь. Відмінно підходять для матування та фінішної поліровки поверхні. Відмітною рисою нетканого волоконного абразиву є розподіл абразивного зерна по всій товщині матеріалу, тому такі круги працюють значно довше, аж до повного зносу, та не забиваються продуктами обробки.

Використовуються разом з опорними дисками типу QRC. Можуть використовуватись на різних видах ручного інструменту з системою швидкого кріплення Klingspor QRC.

Основне призначення: метали універсально, лаки, фарби, шпаклівка

Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерна – електрокорунд

Швидкозмінні шліфкруги Klingspor QRC 400 виготовляються з розмірами шліфувального абразивного зерна:

  • coarse – грубе, відповідає р100-р120
  • medium – середнє, відповідає р150-р240
  • fine – делікатне, відповідає р240-р280
  • very fine – дуже делікатне, відповідає р280-р320
  • ultra fine – надзвичайно делікатне, відповідає р500-р800

 

Швидкозмінні шліфувальні круги Klingspor QRC 400 з нетканого абразивного матеріалу

Швидкозмінні шліфувальні круги скотч-брайт Klingspor QRC 400 можуть бути виготовлені з діаметрами: 38 мм, 50 мм та 76 мм з різними розмірами зерна. Виготовляються під замовлення з урахуванням вимог до мінімального розміру партії. Деталі за запитом

Для монтажу швидкозмінного шліфувального круга системи Klingspor QRC слід зафіксувати круг з пластиковою різьбовою втулкою на опорний диск Klingspor QRC 555 та закріпити його провернувши на 180 градусів за годинниковою стрілкою.

Опорний диск Klingspor QRC 555 - фіксація, крок 1 Опорний диск Klingspor QRC 555 - фіксація, крок 2 Опорний диск Klingspor QRC 555 - фіксація, крок 3