Торцеві пелюсткові шліфувальні круги

Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600
Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600 спеціально розроблений для акуратної обробки зварювальних швів з нержавіючої сталі. Виготовлений на

Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600Торцеві пелюсткові шліфувальні круги – це абразивні шліфувальні розхідні інструменти з радіально розміщеними у формі віяла пластинками шліфувальної шкірки. Широко застосовуються для обробки металевих виробів. Пелюсткові шліфувальні круги мають ряд переваг перед бекелітовими зачисними шліфувальними кругами. Передусім, вони безпечніші, мають високу швидкість обробки, менший рівень шуму та вібрації, рівномірний шліфувальний малюнок протягом всього робочого циклу круга та відсутність змін швидкості в контактній зоні через зміну діаметра круга.

В залежності від особливостей шліфувального матеріалу, з якого вони виготовлені, виду та фракції зерна, спеціальних покриттів, торцеві пелюсткові шліфувальні круги використовуються як для грубих обдирних робіт, так і для фінішного полірування найрізноманітніших матеріалів.

Форма опорної тарілки

Торцеві пелюсткові шліфувальні кругиДуже велике значення має форма опорної тарілки круга – плоска тарілка ефективніша для шліфування площин та фінішної доводки. Торцеві пелюсткові шліфувальні круги випуклої форми полегшують роботу у випадках, коли потрібно знімати велику кількість матеріалу – при зачистці зварних швів, обробці кромки, тощо.

Для максимально ефективного та тривалого використання, при роботі торцевими шліфувальними кругами слід звертати особливу увагу на дотримання рекомендованної робочої швидкості.