Торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor

Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600
Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600 спеціально розроблений для акуратної обробки зварювальних швів з нержавіючої сталі. Виготовлений на

Круг скотч-брайт Klingspor MFW 600Види матеріалу торцевих пелюсткових шліфкругів Klingspor

 1. Торцеві пелюсткові шліфкруги KlingsporПосилена тканинна основа. Цирконієвий електрокорунд.
  Агресивне шліфувальне зерно з цирконієвого електрокорунду на грубій тканині з бавовни зміцненої поліестром. Для робіт шліфмашинками підвищеної потужності.
 2. Тканинна основа. Цирконієвий електрокорунд.
  Агресивне шліфувальне зерно з цирконієвого електрокорунду на міцній бавовняній основі, для високої ефективності шліфування.
 3. Цирконієвий електрокорунд з охолоджуючим покриттям “Мульти”.
  Самозаточне шліфувальне зерно цирконієвого електрокорунду, бавовняна основа, спеціальне покриття яке випаровується при терті та охолоджує контактну зону – для холодного шліфування нержавіючої сталі, з метою уникнення ефекту помутніння через перегрів.
 4. Тканинна основа з покриттям з електрокорунду
  Зерно з електрокорунду, бавовняна тканина. Служить для універсальної обробки чорних та кольорових металів.
 5. Керамічний електрокорунд з охолоджуючим покриттям “Мульти”.
  Високопродуктивне керамічне шліфувальне зерно, зміцнена поліестрова основа. Найвища продуктивність при обробці благородної сталі. Холодне шліфування поверхонь завдяки спеціальному покриттю, що випаровується при терті та охолоджує контактну зону – для уникнення ефекту помутніння через перегрів при шліфуванні нержавіючої сталі.
 6. Керамічний електрокорунд
  Високопродуктивне керамічне зерно, зміцнена основа з поліестру. Найвища продуктивність при обробці різних видів сталі.

Всі торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor сертифіковані Організацією з Безпеки Абразивів, мають знак oSa та гарантують найвищий рівень безпеки використання.

Klingspor виготовляє три лінійки пелюсткових торцевих кругів.

 • Лінія EXTRA
  Торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor універсального застосування. Фірмова якість за доступну ціну. Круги цієї лінійки мають найкраще співвідношення ціна / продуктивність. Хороші результати шліфування різноманітних сталевих виробів.
 • Лінія Supra
  Торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor для професіоналів. Мають відмінні термін служби та продуктивність обробки. Забезпечують швидке агресивне шліфування та довгий термін служби.
 • Лінія Special
  Високопродуктивні торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor для спеціального застосування у промисловості та ручних ремеслах. Найвища продуктивність та тривалість використання у найжорсткіших умовах

Форма опорної тарілки

Площа контактної поверхні випуклих пелюсткових торцевих кругів під час шліфування менша ніж прямих. Це забезпечує більшу агресивність шліфування в порівнянні з прямим кругом. Саме тому випуклі круги найкраще підходять для випадків, коли необхідно швидко зчистити велику кількість матеріалу – обробляти кромки та зачищати зварювальні шви. В свою чергу, пряма форма опорної тарілки круга дозволяє швидше обробити велику контактну площу і найчастіше використовується для торцевого шліфування на площині.

Торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor – маркування круга

Торцеві пелюсткові шліфкруги Klingspor - маркування круга1. На червоній смужці вказано максимальну робочу швидкість
2. Рекомендації з безпечного застосування та інформація про сертифікацію
3. Розміри круга в міліметрах та дюймах
4. Заводське маркування, НЕ ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ!
5. Розмір зерна
6. Артикульний номер
7. Рекомендації з безпечного застосування та інформація про сертифікацію
8. Клас якості (Extra,Supra або Special)
9. Тип круга

 • Немає категорій